O Firmie

O Firmie

Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska jest solidną, stabilną i rzetelną firmą działającą na rynku mleczarskim od 1929r. Dowodem tego jest otrzymanie tytułu „Diament Forbesa 2013”.

Od roku 2006 główną działalnością Spółdzielni jest:

  • skup mleka
  • sprzedaż środków do produkcji rolnej i środków ochrony roślin
  • świadczenie usług transportowych

Posiadamy własne zaplecze magazynowe, nowoczesną stację odbioru mleka oraz nowoczesne samochody do transportu mleka i innych produktów.

Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska prowadzi działalności w zakresie skupu mleka na terenie 30 gmin, wchodzących w skład 10 powiatów. Obecnie obsługujemy ok. 400 producentów mleka z terenu województwa mazowieckiego.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość produkowanego mleka była na najwyższym poziomie, czego dowodem jest ponad 50 % udział skupowanego mleka pochodzącego z obór objętych kontrolą użytkowości mlecznej.

Wiesław Żebrowski – prezes zarządu

Ocena mleka od dostawców jest systematyczne weryfikowana w laboratorium zakładowym jak również w niezależnych akredytowanych laboratoriach zewnętrznych. Dzięki ciężkiej pracy i chęci ciągłego rozwoju, rzesza naszych dostawców jak i odbiorców ciągle rośnie.

Rozszerzyliśmy naszą działalność w zakresie doradztwa i sprzedaży środków do produkcji rolnej, między innymi pasz i koncentratów, nawozów, nasion, środków do higieny udoju, środków ochrony roślin. Świadczymy kompleksowe usługi naszym dostawcom mleka, a także rolnikom niezrzeszonym w naszej Spółdzielni.

Obecnie Spółdzielnią kieruje Zarząd w składzie:

Wiesław Żebrowski – prezes zarządu
Danuta Pepłowska – główny księgowy / pełnomocnik zarządu

W skład Rady Nadzorczej wchodzi 13 członków z czego Prezydium stanowią następujące osoby:

Marek Czarnecki – Przewodniczący
Cezary Brzeszkiewicz – Zastępca Przewodniczącego
Marek Piekarski – Sekretarz